ASTM D4446 Su Ortamlarına Maruz Kaldığında İşlenmemiş Ahşap için Test

ASTM Testleri

ASTM D4446 Su Ortamlarına Maruz Kaldığında İşlenmemiş Ahşap için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4446 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, su itici bileşimlerin etkinliğini değerlendirmek için tasarlanmıştır.

ASTM D4446 Su Ortamlarına Maruz Kaldığında İşlenmemiş Ahşap için Test

Sıvı su ortamlarına maruz kaldığında işlenmemiş ahşabın diferansiyel şişmesini ölçmek için de kullanılabilir. Test edilen bileşimler, homojen olana kadar karıştırılmak ve bir dış ahşap yüzeye fırça, rulo, daldırma veya püskürtme ile uygulanmak üzere tasarlanmıştır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Hakkında Kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4446 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp