ASTM D4504 Tehlikesiz Malların Endüstriyel Nakliyesine Yönelik Polietilen Kovalar için Test

ASTM Testleri

ASTM D4504 Tehlikesiz Malların Endüstriyel Nakliyesine Yönelik Polietilen Kovalar için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4504 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, tehlikeli olmayan malların ambalajlanması ve taşınması için tasarlanmış, kalıplanmış polietilen, açık başlı, kendi kendini taşıyan, tekrar kullanılamayan kovaları kapsar.

ASTM D4504 Tehlikesiz Malların Endüstriyel Nakliyesine Yönelik Polietilen Kovalar için Test

Bu standardın amacı, kalıplanmış açık kafalı polietilen kovalar için performans gerekliliklerini ve test yöntemlerini belirlemektir.

Kullanılan reçine için katkı maddeleri ve kovaların tasarımı, düzenleyici ve performans gerekliliklerinin izin verilen sınırları dahilinde, tedarikçinin takdirine bırakılmıştır.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerinin matematiksel dönüşümleridir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevresel uygulamaları oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Hakkında Kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4504 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp