ASTM F3239 Uçak Elektrikli Tahrik Sistemleri için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM F3239 Uçak Elektrikli Tahrik Sistemleri için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F3239 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, uçaklar için elektrikli tahrik sistemlerinin tasarımı ve montajı için uçuşa elverişlilik gerekliliklerini ele almaktadır. Hibrit elektrikli tahrik sistemleri, aksi açıkça belirtilmedikçe dolaylı olarak ele alınmaktadır.

ASTM F3239 Uçak Elektrikli Tahrik Sistemleri için Standart Test

Bu standart, geleneksel sistem düzenine, tahrik özelliklerine ve çalışmasına sahip elektrikli tahrik sistemlerine odaklanılarak yazılmıştır. İçerik daha geniş çapta uygulanabilir olabilir; özel bir uyum aracı olarak daha geniş uygulanabilirliği kanıtlamak başvuru sahibinin sorumluluğundadır.

Bu bilgiyi bir tasarım onayı için Uygunluk Aracı olarak önermek isteyen bir başvuru sahibi, bunların kabul edilebilir kullanımı ve uygulamasıyla ilgili olarak ilgili gözetim makamından rehberlik almalıdır (örneğin, geçerli CAA'lardan yayınlanmış kılavuz).

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevresel uygulamaları oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Hakkında Kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM F3239 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp