ASTM F855 Kesilen Elektrik Hatları ve Ekipmanlarında Kullanılacak Koruyucu Zeminler için Test

ASTM Testleri

ASTM F855 Kesilen Elektrik Hatları ve Ekipmanlarında Kullanılacak Koruyucu Zeminler için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F855 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, enerjisi kesilen elektrik hatlarında, elektrik besleme istasyonlarında ve teçhizatlarda kullanılan geçici topraklama sistemini oluşturan teçhizatı kapsar.

ASTM F855 Kesilen Elektrik Hatları ve Ekipmanlarında Kullanılacak Koruyucu Zeminler için Test

Koruyucu topraklama ekipmanı kullanıcılarının, bu ekipmanın doğru kullanımını ve bakımını ayrıntılı olarak yöneten eksiksiz talimatlar ve düzenlemeler hazırlaması yaygın bir uygulamadır.

Bu ekipmanın kullanımları ve bakımı, bu spesifikasyonların kapsamı dışındadır. Dört parçanın her biri kendi başına bir varlıktır, ancak bütünlük ve açıklama için sistemin bir parçası olarak listelenmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Hakkında Kararda belirlenen standardizasyon konusunda uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM F855 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp