ASTM A106 Yüksek kaliteli dikişsiz Karbon Çelik Kazan Boruları için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM A106 Yüksek kaliteli dikişsiz Karbon Çelik Kazan Boruları için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM A106 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu spesifikasyon, dikişsiz karbon çelik boruları kapsar.

ASTM A106 Yüksek kaliteli dikişsiz Karbon Çelik Kazan Boruları için Standart Test

Flanşlama ve benzeri şekillendirme işlemleri ve kaynak için bu şartname kapsamında sipariş edilen borular bükmeye uygun olacaktır.

Çelik kaynak yapılacağı zaman, bir kaynak yapılması gerektiği varsayılır. Çelik kalitesine ve kullanım amacına uygun prosedür veya hizmetten yararlanılacaktır.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak ayrı olarak kabul edilmelidir. Metin içinde SI birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM A106 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp