ASTM A1061 Çok Telli Çelik Ön Gerilim Kordonunun Test Edilmesi için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM A1061 Çok Telli Çelik Ön Gerilim Kordonunun Test Edilmesi için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM A1061 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemleri, takviye çubukları için mekanik ek yerlerinin testini kapsar.

ASTM A1061 Çok Telli Çelik Ön Gerilim Kordonunun Test Edilmesi için Standart Test

Bu standart, çok telli çelik öngerilme şeridinin mekanik özelliklerinin test edilmesine yönelik prosedürleri açıklar.

Bu test yöntemleri, çok telli çelik ön gerilimli halat için spesifikasyonlarda belirtilen belirli halat özelliklerinin değerlendirilmesinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır, ancak test edilen halat için geçerli spesifikasyonda belirtilen kabul kriterlerini nicelendirmezler.

İnç-pound birimlerinde veya SI birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilmelidir. Metin içinde SI birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler mutlaka tam eşdeğerler değildir; bu nedenle standarda uygunluğu sağlamak için her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalı ve iki sistemden elde edilen değerler birleştirilmemelidir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM A1061 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp