ASTM A213 Dikişsiz Ferritik ve Östenitik Alaşımlı Çelik Kazan, Kızdırıcı ve Isı Değiştirici Borular

ASTM Testleri

ASTM A213 Dikişsiz Ferritik ve Östenitik Alaşımlı Çelik Kazan, Kızdırıcı ve Isı Değiştirici Borular

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM A213 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. ASTM A213 standardı, dikişsiz ferritik ve östenitik alaşımlı çelik kazan, kızdırıcı ve ısı değiştirici borular için yaygın olarak kullanılan bir spesifikasyon olup, üreticiler ve kullanıcılar için üretim ve satın alma gereksinimleri sunar.

ASTM A213 Dikişsiz Ferritik ve Östenitik Alaşımlı Çelik Kazan, Kızdırıcı ve Isı Değiştirici Borular

ASTM A213 spesifikasyonu, alaşımlı çelikler, ferritik ve östenitik çelikler içeren malzemeleri kapsar, Östenitik paslanmaz çelik, özellikleri nedeniyle en çok kullanılan gruptur.

ASTM A213 Test Gereksinimi

Her tüp tahribatsız elektrik testi veya hidrostatik teste tabi tutulmalıdır.

  • Çekme özelliği, Elogasyon
  • Sertlik testi, Brinell, Rockwell, Vickers sertliği
  • Düzleştirme testi
  • Flaring testi
  • Hidrostatik veya Tahribatsız test
  • Taneler Arası Korozyon Testi – ASTM A262/E (opsiyon)

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM A213 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp