ASTM A269 Dikişsiz, Kaynaklı Paslanmaz Çelik Boru için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM A269 Dikişsiz, Kaynaklı Paslanmaz Çelik Boru için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM A269 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. ASTM A269, standartta belirtildiği gibi, genel korozyona dayanıklı ve düşük veya yüksek sıcaklık hizmetleri için nominal duvar kalınlığı, paslanmaz çelik boru sınıflarını kapsar.

ASTM A269 Dikişsiz, Kaynaklı Paslanmaz Çelik Boru için Standart Test

ASTM A269 Paslanmaz boru boyutları ve kalınlıkları genellikle bu spesifikasyona göre 1/4 inç (6,4 mm) iç çapta ve daha büyük ve nominal duvar kalınlığında 0,020 inç (0,51 mm) ve daha ağırdır.

İnç-pound birimlerinde veya SI birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Metin içinde SI birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM A269 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp