ASTM A312 Dikişsiz, Kaynaklı ve Ağır Soğuk İşlenen Östenitik Paslanmaz Çelik Borular için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM A312 Dikişsiz, Kaynaklı ve Ağır Soğuk İşlenen Östenitik Paslanmaz Çelik Borular için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM A312 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu spesifikasyon, yüksek sıcaklık ve genel aşındırıcı hizmet için amaçlanan dikişsiz, düz dikiş kaynaklı ve aşırı soğuk işlenmiş kaynaklı östenitik paslanmaz çelik boruları kapsar.

ASTM A312 Dikişsiz, Kaynaklı ve Ağır Soğuk İşlenen Östenitik Paslanmaz Çelik Borular için Standart Test

Daha yüksek derecede testin istendiği durumlarda boru için isteğe bağlı ek gereksinimler sağlanmıştır. Bu ek gereksinimler, ek testlerin yapılmasını gerektirir ve istendiğinde, bu ek gereksinimlerden bir veya daha fazlasının sırayla belirtilmesine izin verilir.

Bu spesifikasyonun diğer tüm gerekliliklerine uygun olması koşuluyla, başka boyutlara sahip boruların sipariş edilmesine ve döşenmesine izin verilir.

İnç-pound birimlerinde veya SI birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Metin içinde SI birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer değildir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM A312 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp