ASTM A320 Düşük Sıcaklıklı Servis için Alaşımlı Çelik ve Paslanmaz Çelik Cıvata için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM A320 Düşük Sıcaklıklı Servis için Alaşımlı Çelik ve Paslanmaz Çelik Cıvata için Standart Şartname

EUROLAB laboratuvar, ASTM A320 test standardı kapsamında test ve uygunluk hizmetleri sunar. Bu şartname 2 , düşük sıcaklıkta hizmet için basınçlı kaplar, valfler, flanşlar ve bağlantı parçaları için alaşımlı çelik cıvatalama malzemeleri ve cıvatalama bileşenlerini kapsar.

ASTM A320 Düşük Sıcaklıklı Servis için Alaşımlı Çelik ve Paslanmaz Çelik Cıvata için Standart Şartname

Çubuklar sıcak dövülecek ve puntasız taşlama veya soğuk çekme ile daha fazla işlenebilir. Östenitik paslanmaz çelik, çözeltiyle tavlanmış veya tavlanmış ve gerinimle sertleştirilmiş olabilir.

Bu spesifikasyonu formüle eden komite, mevcut amaç için oldukça yaygın olarak kullanılan çeşitli derecelerde malzeme içermiştir.

İhtiyaç ortaya çıktıkça diğer kompozisyonlar zaman zaman komite tarafından dahil edilmek üzere değerlendirilecektir. Kullanıcılar, belirtilen derecelerin bazılarının sertleşebilirliğinin, gerekli mekanik özelliklerin elde edilebildiği maksimum boyutu sınırlayabileceğine dikkat etmelidir.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

EUROLAB, üreticilere ASTM A320 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp