ASTM A416 Çelik Tel, Öngerilmeli Beton için Kaplamasız Yedi Tel Test Standardı

ASTM Testleri

ASTM A416 Çelik Tel, Öngerilmeli Beton için Kaplamasız Yedi Tel Test Standardı

EUROLAB laboratuvar ASTM A416 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu spesifikasyon, öngerilmeli beton yapı için kullanılan iki tip ve iki dereceli yedi telli, kaplanmamış çelik teli kapsar.

ASTM A416 Çelik Tel, Öngerilmeli Beton için Kaplamasız Yedi Tel Test Standardı

İki tip iplik, düşük gevşemeli ve gerilim gidermeli (normal gevşemeli), düşük gevşemeli iplik standart tip olarak kabul edilmelidir. Stres giderilmiş (normal gevşeme) iplik, özel olarak sipariş edilmedikçe döşenmeyecektir.

0.600 inçlik bağ mukavemeti testinin kullanıldığı durumlarda kullanım için ek bir gereklilik sağlanmıştır. Çap 270 Derece [1860] öngerilmeli zemin ankrajlarında uygulamalar için halat alıcı tarafından gereklidir. Ek gereksinim, yalnızca satın alma siparişinde belirtildiğinde geçerlidir.

İnç-pound birimlerinde veya SI birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Metin içinde SI birimleri parantez içinde gösterilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM A416 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp