ASTM A475 Çinko Kaplı Çelik Tel Örgü için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM A475 Çinko Kaplı Çelik Tel Örgü için Standart Şartname

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM A475 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu spesifikasyon, çeşitli yuvarlak çelik tellerden oluşan, dört ağırlık çinko kaplamalı, gergi, haberci, yay teli olarak ve benzer amaçlarla kullanıma uygun beş sınıf çinko kaplı çelik tel demeti kapsar.

ASTM A475 Çinko Kaplı Çelik Tel Örgü için Standart Şartname

Kapsanan beş derece aşağıdaki gibidir:

  • Yardımcı programlar;
  • Ortak;
  • Siemens-Martin;
  • Yüksek Mukavemet;
  • Ekstra Yüksek Mukavemet.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler hakkında kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM A475 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp