ASTM A53 Sıcak Daldırma, Kaynaklı, Çinko Kaplı ve Dikişsiz Çelik Borular için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM A53 Sıcak Daldırma, Kaynaklı, Çinko Kaplı ve Dikişsiz Çelik Borular için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM A53 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. ASTM A53 borusu (ASME SA53 borusu olarak da anılır) mekanik ve basınç uygulamaları için tasarlanmıştır ve ayrıca buhar, su, gaz ve hava hatlarındaki sıradan kullanımlar için de kabul edilebilir.

ASTM A53 Sıcak Daldırma, Kaynaklı, Çinko Kaplı ve Dikişsiz Çelik Borular için Standart Test

Belirli niteliklere bağlı olarak kaynak yapmak ve sarma, bükme ve flanşlama içeren şekillendirme işlemleri için uygundur.

ASTM A53 boru sarma, bükme, flanşlama ve diğer özel amaçlar için dikişsiz ve kaynaklı, siyah ve sıcak daldırma galvanizli nominal (ortalama) duvar borusunu kapsar ve kaynak için uygundur. Sürekli Kaynaklı boru flanşlama için tasarlanmamıştır. Hangi borunun amaçlandığı siparişte belirtilmelidir.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak ayrı olarak kabul edilmelidir. Metin içinde SI birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM A53 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp