ASTM A586 Çinko Kaplı Paralel ve Sarmal Çelik Tel Yapısal Demet için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM A586 Çinko Kaplı Paralel ve Sarmal Çelik Tel Yapısal Demet için Standart Şartname

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM A586 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu spesifikasyon, bir yapının bileşen parçası olarak yüksek mukavemetli, yüksek modüllü, çok telli bir germe elemanının istendiği durumlarda kullanım için çinko kaplı çelik tel yapısal demeti kapsar. Tel, paralel veya sarmal tel yapısıyla mevcuttur.

ASTM A586 Çinko Kaplı Paralel ve Sarmal Çelik Tel Yapısal Demet için Standart Şartname

Halat, bölümde açıklandığı gibi birkaç çinko kaplama sınıfı ve iki mukavemet derecesi ile mevcuttur. Demet, baştan sona A Sınıfı ağırlıklı çinko kaplı tellerle döşenmiştir. Ek korozyon korumasının gerekli olduğu durumlarda B Sınıfı ağırlık veya C Sınıfı ağırlık çinko kaplı dış teller ile döşenebilir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler hakkında kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM A586 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp