ASTM A981 Inç Bağ Mukavemetini Değerlendirmek için Test

ASTM Testleri

ASTM A981 Inç Bağ Mukavemetini Değerlendirmek için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM A981 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,0.600-inç'lik bağıl bağ kuvvetini oluşturmaya yönelik prosedürleri açıklar.

ASTM A981 Inç Bağ Mukavemetini Değerlendirmek için Test

İmalat uygulamalarının bağ mukavemeti üzerindeki etkilerini değerlendirmek amacıyla öngerilmeli zemin ankrajlarında kullanılan, [15.24-mm] çap, Grade 270 [1860] çimento şerbetinde çelik öngerilmeli halat.

Elde edilen bağ gücü değerleri, saha koşullarına bağlı olarak zemin ankrajlarının bağ uzunluğunu tasarlamak için kullanılmaz.

Bu test yöntemi, öngerilmeli beton uygulamaları için bir bağ testi olarak kullanılmak üzere tasarlanmamıştır.

İnç-pound veya SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Metin içinde SI birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM A981 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp