ASTM A999 Alaşım ve Paslanmaz Çelik Boru için Genel Gereksinimler için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM A999 Alaşım ve Paslanmaz Çelik Boru için Genel Gereksinimler için Standart Şartname

EUROLAB laboratuvar ASTM A999 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu şartname, ayrı bir spesifikasyonda aksi belirtilmedikçe, ASTM ürün spesifikasyonlarına uygulanacak bir grup genel gerekliliği kapsar.

ASTM A999 Alaşım ve Paslanmaz Çelik Boru için Genel Gereksinimler için Standart Şartname

Bir ürün spesifikasyonunun gerekliliği ile bu spesifikasyonun bir gerekliliği arasında çelişki olması durumunda, ürün spesifikasyonu geçerli olacaktır. Ürün spesifikasyonunun bir gerekliliği veya bu spesifikasyonun bir gerekliliği ile satın alma siparişinin daha katı bir gerekliliği arasında çelişki olması durumunda, satınalma siparişi geçerli olacaktır.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak ayrı olarak kabul edilmelidir. Metin içinde SI birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM A999 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp