ASTM B163 Dikişsiz Nikel ve Nikel Alaşımlı Kondenser ve Eşanjör Boruları için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM B163 Dikişsiz Nikel ve Nikel Alaşımlı Kondenser ve Eşanjör Boruları için Standart Şartname

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM B163 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu şartname, nikel ve nikel alaşımlarının dikişsiz borularını kondenser ve ısı eşanjörü hizmetinde kullanımını kapsar.

ASTM B163 Dikişsiz Nikel ve Nikel Alaşımlı Kondenser ve Eşanjör Boruları için Standart Şartname

Bu şartname, dış çapı ve ortalama duvarı veya dış çapı ve minimum duvar borusunu kapsar. Bu spesifikasyonun kapsadığı boyutlar, 3 inç (76,2 mm) ve altı dış çap, minimum duvar kalınlıkları 0,148 inç (3,76 mm) ve altı ve ortalama duvar kalınlıkları 0,165 inç (4,19 mm)'dir.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak ayrı olarak kabul edilmelidir. Metin içinde SI birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM B163 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp