ASTM B449 Alüminyum Üzerindeki Kromatlar için Test

ASTM Testleri

ASTM B449 Alüminyum Üzerindeki Kromatlar için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM B449 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, korozyona karşı koruma sağlaması amaçlanan ve diğer kaplamalar için bir temel olarak alüminyum ve alüminyum alaşımları üzerindeki durulanmış ve durulanmamış kromat dönüşüm kaplamalarına ilişkin gereklilikleri kapsar.

ASTM B449 Alüminyum Üzerindeki Kromatlar için Test

Korozyonu geciktirmek için alüminyum ve alüminyum alaşımları kromat kaplıdır; boyalar, plastikler ve yapıştırıcılar dahil olmak üzere organik filmler için bir baz olarak; ve düşük elektriksel temas empedansına sahip koruyucu bir kaplama olarak. Malzemeler kaplama kalınlıklarına göre sınıflandırılır: Sınıf 1; Sınıf 2; 3. Sınıf; ve Sınıf 4. Kromat dönüştürme kaplamaları normal olarak daldırma yoluyla uygulanır: kaplama ayrıca su basması, püskürtme, rulo kaplama veya silme teknikleri ile de uygulanabilir.

Bu standart, korozyona karşı koruma sağlamak ve diğer kaplamalar için bir temel olarak alüminyum ve alüminyum alaşımları üzerindeki durulanmış ve durulanmamış kromat dönüşüm kaplamalarına ilişkin gereklilikleri kapsar.

Korozyonu geciktirmek için alüminyum ve alüminyum alaşımları kromat kaplıdır; boyalar, plastikler ve yapıştırıcılar dahil olmak üzere organik filmler için bir baz olarak; ve düşük elektriksel temas empedansına sahip koruyucu bir kaplama olarak.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM B449 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp