ASTM B465 Bakır-Demir Alaşımlı Levha, Levha, Şerit ve Haddelenmiş Çubuk için Test

ASTM Testleri

ASTM B465 Bakır-Demir Alaşımlı Levha, Levha, Şerit ve Haddelenmiş Çubuk için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM B465 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, demir alaşımlarından levhalar, levhalar, şeritler ve haddelenmiş çubuklar için gereksinimleri belirler.

ASTM B465 Bakır-Demir Alaşımlı Levha, Levha, Şerit ve Haddelenmiş Çubuk için Test

İmalat malzemesi, bitmiş üründe tek tip bir dövme yapı oluşturmak için sıcak işleme, soğuk işleme ve tavlama ile işlemeye uygun saflık ve sağlamlıkta bir döküm çubuk, kek veya levha vb. olacaktır.

Temperler şu şekilde mevcut olacaktır: O60 (yumuşak tavlanmış), O61 (tavlanmış), O50 (hafif tavlanmış), O82 (tavlanmış, ½ sert), H01 ( ¼ sert), H02 ( ½ sert), H03 ( ¾ sert), H04 (sert), H06 (ekstra sert), HR02 ( ½sert), HR04 (sert), H08 (yay), H10 (ekstra yay) ve H14 (süper yay). Ürünler test edilecek ve boyutsal (kütle, kalınlık, uzunluk, genişlik, düzlük ve kenar), mekanik (çekme mukavemeti ve Rockwell sertliği), elektrik (direnç ve eşdeğer iletkenlik), kimyasal bileşim ve tane boyutu gereksinimlerine uyacaktır.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

EUROLAB, üreticilere ASTM B465 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp