ASTM B533 Metal Elektroliz Edilmiş Plastiklerin Soyulma Mukavemeti için Test

ASTM Testleri

ASTM B533 Metal Elektroliz Edilmiş Plastiklerin Soyulma Mukavemeti için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM B533 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, plastik bir alt tabakadan metalik bir kaplamayı soymak için gereken kuvveti ölçmek için iki prosedür sunar.

ASTM B533 Metal Elektroliz Edilmiş Plastiklerin Soyulma Mukavemeti için Test

Testler standart kalıplanmış plaklar üzerinde gerçekleştirilir. Bu yöntem, üretim elektrolizle kaplanmış parçaların test edilmesini kapsamaz.

Testler, metalik bir kaplamanın plastik bir alt tabakaya yapışmasını mutlaka ölçmez, çünkü uygun şekilde hazırlanmış test numunelerinde, ayırma genellikle arayüzden ziyade kaplama-alt tabaka arayüzünün hemen altındaki plastikte meydana gelir. Bununla birlikte, sürecin kontrol edilme derecesini yansıtır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM B533 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp