ASTM B6 Çinko için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM B6 Çinko için Standart Şartname

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM B6 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu spesifikasyon, cevherden veya diğer malzemelerden bir damıtma veya elektroliz işlemiyle yapılan çinko metalini aşağıdaki beş sınıfta kapsar:

ASTM B6 Çinko için Standart Şartname

  • LME Derecesi;
  • Özel Yüksek Derece;
  • Yüksek Dereceli;
  • Orta Not;
  • Prime Western Sınıfı.

Belirli sürekli galvanizleme kaliteleri, Spesifikasyon B852'de belirtilmiştir. Diğer sürekli galvanizleme ve kontrollü kurşun kaliteleri bu spesifikasyona dahil değildir, ancak belirli kullanıcı satın alma spesifikasyonları kapsamındadır.

Bu spesifikasyon, ikincil çinkonun "terlenmesi" veya yeniden eritilmesi yoluyla üretilen çinkoyu kapsamaz.

İnç-pound cinsinden belirtilen değerler standart kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerinin matematiksel dönüşümleridir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler hakkında kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM B6 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp