ASTM B659 Metalik ve İnorganik Kaplamaların Kalınlığını Ölçmek için Standart Kılavuz

ASTM Testleri

ASTM B659 Metalik ve İnorganik Kaplamaların Kalınlığını Ölçmek için Standart Kılavuz

EUROLAB laboratuvar ASTM B659 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu kılavuz, elektrodeppozit, mekanik olarak çökeltilmiş, vakumla çökeltilmiş, anodik oksit ve kimyasal dönüşüm kaplamaları dahil olmak üzere birçok metalik ve inorganik kaplamanın kalınlığının ölçülmesine yönelik yöntemleri kapsar.

ASTM B659 Metalik ve İnorganik Kaplamaların Kalınlığını Ölçmek için Standart Kılavuz

Bu kılavuz, ASTM standartlarında kabul edilen testlerle sınırlıdır ve özel uygulamalar için kullanılan belirli testleri kapsamaz.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü ticaretin önündeki teknik engeller (TBT) komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler hakkında kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM B659 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp