ASTM B663 Gümüş-Tungsten Karbür Elektrik Kontak Malzemesi için Test

ASTM Testleri

ASTM B663 Gümüş-Tungsten Karbür Elektrik Kontak Malzemesi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM B663 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, toz metalurjik prosedürlerle gümüş-tungsten karbürden yapılan elektrik kontak bileşenlerini kapsar. Bu spesifikasyon, gümüş-tungsten karbür sistemi içindeki bileşimleri kapsar.

ASTM B663 Gümüş-Tungsten Karbür Elektrik Kontak Malzemesi için Test

Malzeme, bileşim sınırlarına uygun olacaktır. Malzemenin belirtilen bileşim gereksinimlerine uygunluğunu belirlemek için kimyasal analiz yapılacaktır. Temas bileşenleri, fiziksel özelliklerin belirlenmesi için yeterlilik testleri üzerinde anlaşmalıdır. Testler, pratik veya uygulanabilir olan her yerde üretim parçaları üzerinde yapılmalıdır. Test, parçanın işlevi değerlendirildikten sonra belirlenecektir.

Bu standart, toz metalurjik prosedürlerle gümüş-tungsten karbürden yapılmış elektrik kontak bileşenlerini kapsar.

Bu standart, normalde kontak kullanıcıları tarafından belirtilen gümüş-tungsten karbür sistemi içindeki bileşimleri kapsar.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM B663 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp