ASTM C1036 Düz Cam için Standart Spesifikasyon

ASTM Testleri

ASTM C1036 Düz Cam için Standart Spesifikasyon

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C1036 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu spesifikasyon, kesilmiş ebatlar veya stok levhalar olarak tedarik edilen tavlanmış, monolitik düz soda-kireç camı gereksinimlerini kapsar.

ASTM C1036 Düz Cam için Standart Spesifikasyon

Bu spesifikasyon, üretilen düz camın kalitesine odaklanmıştır. Spesifikasyon, yalnızca bu tür bir değerlendirmenin burada belirtilen test yöntemlerine göre gerçekleştirilebildiği ölçüde laboratuvar ve saha değerlendirmesi için geçerlidir.

Bu spesifikasyon, düz, şeffaf, şeffaf, düşük demirli ve renkli camın kalite gereksinimlerini kapsar. Bu camın öncelikli olarak kaplamalı cam, ısıcam üniteleri, lamine cam, aynalar ve köşeli cam gibi mimari cam ürünleri için kullanılması amaçlanmıştır.

Bu şartname, esas olarak dekoratif ve genel cam uygulamaları için kullanılması amaçlanan desenli veya telli camların kalite gerekliliklerini kapsar.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. SI birimlerinden sonra parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlıdır ve standart olarak kabul edilmez.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C1036 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp