ASTM C1074 Vade Metodu ile Beton Dayanımı Tahmini için Test

ASTM Testleri

ASTM C1074 Vade Metodu ile Beton Dayanımı Tahmini için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C1074 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,olgunluk yöntemi aracılığıyla beton dayanımının tahmin edilmesi için bir prosedür sağlar.

ASTM C1074 Vade Metodu ile Beton Dayanımı Tahmini için Test

Olgunluk endeksi, ya sıcaklık-zaman faktörü cinsinden ya da belirli bir sıcaklıktaki eşdeğer yaş cinsinden ifade edilir.

Bu uygulama, laboratuvarda beton karışımının dayanım-olgunluk ilişkisinin kurulmasını ve dayanımı tahmin edilecek betonun sıcaklık geçmişinin kaydedilmesini gerektirir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır. ( Uyarı— Taze hidrolik çimentolu karışımlar yakıcıdır ve uzun süre maruz kaldığında ciltte ve dokuda kimyasal yanıklara neden olabilir. 2 )

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM C1074 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp