ASTM C113 Refrakter Tuğlanın Yeniden Isıtma Değişimi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM C113 Refrakter Tuğlanın Yeniden Isıtma Değişimi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM C113 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, öngörülen koşullar altında ısıtıldığında refrakter tuğlanın kalıcı lineer değişiminin belirlenmesini kapsar.

ASTM C113 Refrakter Tuğlanın Yeniden Isıtma Değişimi için Standart Test Yöntemi

Spesifik refrakter malzemelerle ilgili ek hükümleri içeren test yöntemleri, aşağıdaki Test Yöntemlerinde verilmektedir: C179, C210 ve C605.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C113 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp