ASTM C114 Hidrolik Çimentonun Kimyasal Analizi için Standart Test Yöntemleri

ASTM Testleri

ASTM C114 Hidrolik Çimentonun Kimyasal Analizi için Standart Test Yöntemleri

EUROLAB laboratuvar ASTM C114 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemleri, hidrolik çimentoların kimyasal analizlerini kapsar. Hakemlik ve sertifikasyon amaçlı analizler de dahil olmak üzere hidrolik çimentoların analizi için gösterilen kabul edilebilir kesinlik ve sapmaya sahip herhangi bir test yöntemi kullanılabilir.

ASTM C114 Hidrolik Çimentonun Kimyasal Analizi için Standart Test Yöntemleri

Özel kimyasal test yöntemleri, bunları kullanmak isteyenler için referans kolaylığı için sağlanmıştır. Referans test yöntemleri ve alternatif test yöntemleri olarak gruplandırılmıştır.

Referans test yöntemleri, hidrolik çimentolar için makul ölçüde iyi entegre edilmiş bir temel analiz şeması sağlayan uzun süredir kabul edilen klasik kimyasal test yöntemleridir. Alternatif test yöntemleri genellikle belirli analitlerin bireysel olarak belirlenmesini sağlar ve analistin tercihine bağlı olarak ve bireysel yöntemde belirtildiği gibi tek başına veya temel şema içinde alternatifler ve belirlemeler olarak kullanılabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C114 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp