ASTM C1186 Düz Fiber Çimento Levhalar için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM C1186 Düz Fiber Çimento Levhalar için Standart Şartname

EUROLAB laboratuvar ASTM C1186 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu spesifikasyon, kaplamalar, cepheler, giydirme cepheler, alt yüzeyler ve benzeri gibi dış uygulamalara yönelik dokusuz veya yüzey dokulu fiber-çimento düz levhaları kapsar.

ASTM C1186 Düz Fiber Çimento Levhalar için Standart Şartname

Bu spesifikasyon, asbestli çimento düz levhalar, alçı bazlı levhalar veya yonga levhalar (Terminoloji D1554 ) için geçerli değildir. İç alt tabaka levhaları (Spesifikasyon C1288 ), fiber-mat takviyeli asbestsiz çimento iç alt tabaka levhaları (Spesifikasyon C1325 ) veya çimento bağlı yonga levhalar (Spesifikasyon BS 5669: Bölüm 4) ve (ISO 8335) için geçerlidir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C1186 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp