ASTM C1248 Derz Dolgu Macunları ile Gözenekli Yüzeyin Boyanması için Test

ASTM Testleri

ASTM C1248 Derz Dolgu Macunları ile Gözenekli Yüzeyin Boyanması için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C1248 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar.Bu standart,derz dolgu macununun gözenekli bir alt tabakayı (mermer, kireçtaşı, kumtaşı, granit veya diğer benzer malzemeler gibi) lekeleme olasılığının olup olmadığını belirlemek için dört tür laboratuvar testini kapsar.

ASTM C1248 Derz Dolgu Macunları ile Gözenekli Yüzeyin Boyanması için Test

Testler sıkıştırılmış numuneler üzerindedir ve standart laboratuvar koşulları altında saklamayı, bir fırında saklamayı ve bir floresan UV/yoğunlaştırma cihazında maruz bırakmayı ve bir ksenon ark cihazında maruz bırakmayı içerir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. SI birimlerinden sonra parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlıdır ve standart olarak kabul edilmez.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu standart, ISO 16938-1'e benzer ancak aynı değildir.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM C1248 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp