ASTM C1260 Agregaların Potansiyel Alkali Reaktivitesi için Test

ASTM Testleri

ASTM C1260 Agregaların Potansiyel Alkali Reaktivitesi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C1260 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,harç çubuklarındaki agreganın zararlı alkali-silika reaksiyonu potansiyelinin 16 gün içinde tespit edilmesini sağlar.

ASTM C1260 Agregaların Potansiyel Alkali Reaktivitesi için Test

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir. Bu test yöntemi birleşik birim standartlarına atıfta bulunduğunda, ölçüm sistemlerinin seçimi kullanıcının takdirindedir.

Bu test yönteminin metni, açıklayıcı materyal sağlayan notlara ve dipnotlara atıfta bulunur. Bu notlar ve dipnotlar (tablo ve şekillerde olanlar hariç) bu deney yönteminin gereklilikleri olarak kabul edilmeyecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır. Reaktifler bölümünde özel bir önlem ifadesi verilmiştir.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM C1260 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp