ASTM C127 İri Agreganın Bağıl Yoğunluğu ve Emilmesi için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM C127 İri Agreganın Bağıl Yoğunluğu ve Emilmesi için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte ASTM C127 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. ASTM C127 test yöntemi, tipik olarak beton ve asfalt gibi inşaat uygulamalarında kullanılan kaba agregaların yoğunluğunu ve emilimini belirlemek için kullanılır.

ASTM C127 İri Agreganın Bağıl Yoğunluğu ve Emilmesi için Standart Test

Test, kaba agrega numunesinin kütlesini ve hacmini ölçmeyi içerir. Yoğunluk ve bağıl yoğunluk (özgül ağırlık) daha sonra bu ölçümlere dayalı olarak hesaplanır. Agreganın absorpsiyonu, agreganın belirli bir süre suda bekletildikten sonra kütlesi ölçülerek de belirlenir.

ASTM C127 test yöntemi, numunenin hazırlanması, kullanılan ekipman, test prosedürleri ve ilgili hesaplamalar için özel gereksinimler ve yönergeler sağlar.

ASTM C127, kaba agregaların inşaat uygulamalarında kullanım için gerekli özellikleri karşılamasını sağlamak için inşaat uzmanları, mühendisler ve malzeme test laboratuvarları tarafından yaygın olarak kullanılır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C127 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipler ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp