ASTM C129 Taşıyıcı Olmayan Beton Yığma Birimler için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM C129 Taşıyıcı Olmayan Beton Yığma Birimler için Standart Şartname

EUROLAB laboratuvar ASTM C129 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu spesifikasyon, portland çimentosu, su ve mineral agregalardan yapılmış veya diğer malzemeler dahil edilmiş veya edilmemiş, içi boş ve katı, yük taşımayan beton duvar ünitelerini kapsar.

ASTM C129 Taşıyıcı Olmayan Beton Yığma Birimler için Standart Şartname

Bu üniteler, yük taşımayan bölmelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır, ancak belirli koşullar altında, hava koşullarından etkin bir şekilde korunan zeminin üzerindeki yük taşımayan dış duvarlarda kullanım için uygun olabilirler.

Bu standardın metni, açıklayıcı materyal sağlayan notlara ve dipnotlara atıfta bulunur. Bu not ve dipnotlar standardın gereklilikleri olarak kabul edilmeyecektir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C129 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp