ASTM C1314 Duvar Prizmalarının Basınç Dayanımı için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM C1314 Duvar Prizmalarının Basınç Dayanımı için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar, ASTM C1314 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, duvar prizma yapımı ve testi için prosedürleri ve duvarın basınç dayanımını belirleme prosedürlerini kapsar.

ASTM C1314 Duvar Prizmalarının Basınç Dayanımı için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemi araştırma amacıyla kullanıldığında, içindeki yapım ve test prosedürleri bir kılavuz görevi görür ve kontrol parametreleri sağlar.

Bu test yöntemi, aynı zamanda, sahada kaldırılan duvar numunelerinden elde edilen prizmaların basınç dayanımının belirlenmesine yönelik prosedürleri de kapsar.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C1314 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp