ASTM C136 İnce ve İri Agregaların Elek Analizi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM C136 İnce ve İri Agregaların Elek Analizi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C136 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, ince ve iri agregaların tane boyutu dağılımının eleme yoluyla belirlenmesini kapsar.

ASTM C136 İnce ve İri Agregaların Elek Analizi için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemine atıfta bulunan agregalar için bazı spesifikasyonlar, hem kaba hem de ince fraksiyonlar dahil olmak üzere derecelendirme gerekliliklerini içerir. Bu tür agregaların elek analizi için talimatlar dahildir.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM C136 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp