ASTM C1376 Düz Cam Üzerine Pirolitik ve Vakum Kaplamaları için Standart Spesifikasyon

ASTM Testleri

ASTM C1376 Düz Cam Üzerine Pirolitik ve Vakum Kaplamaları için Standart Spesifikasyon

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C1376 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, bina camlarında kullanılmak üzere cama uygulanan kaplamalar için optik ve estetik kalite gerekliliklerini kapsar.

ASTM C1376 Düz Cam Üzerine Pirolitik ve Vakum Kaplamaları için Standart Spesifikasyon

Kapsanan kaplamalar cama pirolitik veya vakum (püskürtme) biriktirme yöntemleri kullanılarak uygulanır ve tipik olarak güneş ısısı kazanımını, enerji performansını, konfor seviyesini ve yoğunlaşmayı kontrol etmek ve binanın estetiğini geliştirmek için uygulanır.

Bu spesifikasyon, yalnızca kaplama ile ilgili kusurları ele almaktadır. Cam kusurlarını, uygulanan seramik fritleri ve organik filmleri ele almaz.

Boyut değerleri inç-pound birimlerinde belirtilmiştir ve bu spesifikasyon için standart birimler olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen metrik birimler yalnızca bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C1376 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp