ASTM C1382 Dış Cephe Yalıtım ve Bitirme Sistemleri için Test

ASTM Testleri

ASTM C1382 Dış Cephe Yalıtım ve Bitirme Sistemleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C1382 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,kuru, ıslak, donmuş, ısıyla yaşlandırılmış ve yapay hava koşullarında yaşlandırılmış koşullar altında dolgu macunlarının dış yalıtım ve bitiş sistemlerine (EIFS) çekme yapışma özelliklerini ölçmek için bir laboratuvar prosedürünü açıklar.

ASTM C1382 Dış Cephe Yalıtım ve Bitirme Sistemleri için Test

SI (metrik)'de belirtilen değerler birimler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen inç-pound değerleri yalnızca bilgi amaçlı verilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarını oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardı kullanan kişinin sorumluluğundadır.

Bu standardın üzerinde yargı yetkisine sahip olan komite, diğer kuruluşlar tarafından yayınlanan karşılaştırılabilir standartlardan haberdar değildir.

EUROLAB, üreticilere ASTM C1382 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp