ASTM C1523 Elastomerik Derz Mastiklerinin Modül, Yırtılma ve Yapışma Özellikleri için Test

ASTM Testleri

ASTM C1523 Elastomerik Derz Mastiklerinin Modül, Yırtılma ve Yapışma Özellikleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C1523 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,bundan böyle "uygulanan conta" olarak anılacak olan ve uygulanmazsa bundan sonra "conta" olarak anılacak olan, önceden hazırlanmış Elastomerik Derz Dolgularının modül, yırtılma, derz hareket kabiliyeti ve yapışma özelliklerinin ölçülmesi için bir laboratuvar prosedürünü tanımlar.

ASTM C1523 Elastomerik Derz Mastiklerinin Modül, Yırtılma ve Yapışma Özellikleri için Test

Bu özellikleri kuru, ıslak, donmuş, ısıyla yaşlandırılmış veya yapay olarak havayla yaşlandırılmış koşullandırmalardan veya her ikisinden sonra test eder.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlı verilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu standart üzerinde yargı yetkisine sahip komite, başka bir komite veya kuruluş tarafından yayınlanan benzer bir standarttan haberdar değildir.

EUROLAB, üreticilere ASTM C1523 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp