ASTM C1557 Çekme Mukavemeti ve Young Lif Modülü Testi

ASTM Testleri

ASTM C1557 Çekme Mukavemeti ve Young Lif Modülü Testi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C1557 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,ortam sıcaklığında çekme mukavemeti ve Young modülünün belirlenmesi için tekli elyafların (bir elyaf demetinden veya bir makaradan elde edilen) hazırlanmasını, monte edilmesini ve test edilmesini kapsar.

ASTM C1557 Çekme Mukavemeti ve Young Lif Modülü Testi

Gelişmiş seramik, cam, karbon ve diğer lifler bu test standardı kapsamındadır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C1557 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp