ASTM C157 Sertleştirilmiş Hidrolik-Çimento Harcı ve Betonun Boy Değişimi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM C157 Sertleştirilmiş Hidrolik-Çimento Harcı ve Betonun Boy Değişimi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C157 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, laboratuarda yapılan ve kontrollü sıcaklık ve nem koşullarına maruz bırakılan sertleştirilmiş hidrolik-çimento harcı ve beton numunelerinde, dışarıdan uygulanan kuvvetler ve sıcaklık değişiklikleri dışındaki sebeplerin meydana getirdiği boy değişikliklerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM C157 Sertleştirilmiş Hidrolik-Çimento Harcı ve Betonun Boy Değişimi için Standart Test Yöntemi

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM C157 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp