ASTM C158 Camın Eğmeyle Mukavemeti İçin Standart Test

ASTM Testleri

ASTM C158 Camın Eğmeyle Mukavemeti İçin Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C158 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, cam ve cam-seramiklerin bükülmesinde kırılma modülünün belirlenmesini kapsar.

ASTM C158 Camın Eğmeyle Mukavemeti İçin Standart Test

Bu test yöntemleri, çeşitli formlarda bulunan tavlanmış ve öngerilmeli camlara ve cam seramiklere uygulanabilir. Alternatif test yöntemleri açıklanmıştır; kullanılan test yöntemi, testin amacına ve malzemeyi temsil eden numunelerin geometrik özelliklerine göre belirlenecektir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır

EUROLAB, üreticilere ASTM C158 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp