ASTM C192 Laboratuvarda Beton Test Numunelerinin Hazırlanması ve Kürlenmesi için Test

ASTM Testleri

ASTM C192 Laboratuvarda Beton Test Numunelerinin Hazırlanması ve Kürlenmesi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C192 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, burada açıklandığı gibi çubuklama veya vibrasyon ile konsolide edilebilen beton kullanılarak malzemelerin ve test koşullarının doğru kontrolü altında laboratuvarda beton test numunelerinin yapılmasına ve kürlenmesine yönelik prosedürleri kapsar.

ASTM C192 Laboratuvarda Beton Test Numunelerinin Hazırlanması ve Kürlenmesi için Test

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler mutlaka tam eşdeğerler değildir; bu nedenle standarda uygunluğu sağlamak için her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalı ve iki sistemden elde edilen değerler birleştirilmemelidir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Taze hidrolik çimentolu karışımlar yakıcıdır ve uzun süre maruz kaldığında açıkta kalan cilt ve dokularda kimyasal yanıklara neden olabilir.

EUROLAB, üreticilere ASTM C192 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp