ASTM C209 Selülozik Fiber Yalıtım Levhası için Test

ASTM Testleri

ASTM C209 Selülozik Fiber Yalıtım Levhası için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C209 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,yalıtım ürünlerini kapsar.

ASTM C209 Selülozik Fiber Yalıtım Levhası için Test

İsimlendirme ve tanımlar için yerleşik bir kaynağa referans verilir.

Bu belgede yer alan test yöntemlerinin birçoğuna, selülozik elyaf yalıtım levhası dışındaki malzeme özellikleriyle atıfta bulunulmaktadır. Bunlara mineral elyaf, perlit, poliizosiyanürat, polistiren ve fenolik malzemeler dahildir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C209 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp