ASTM C297 Sandviç Yapıların Düz Yönde Çekme Dayanımı için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM C297 Sandviç Yapıların Düz Yönde Çekme Dayanımı için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C297 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, göbeğin, göbeğe-bakana bağın veya birleştirilmiş bir sandviç panelin kaplamasının düz olarak çekme mukavemetini belirler.

ASTM C297 Sandviç Yapıların Düz Yönde Çekme Dayanımı için Standart Test

İzin verilen çekirdek malzeme formları, sürekli bağlanma yüzeylerine (balsa ağacı ve köpükler gibi) sahip olanların yanı sıra süreksiz bağlanma yüzeylerine (bal peteği gibi) sahip olanları içerir.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer değildir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C297 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp