ASTM C307 Kimyasal Dirençli Harç, Derzler ve Monolitik Yüzeylerin Çekme Dayanımı için Test

ASTM Testleri

ASTM C307 Kimyasal Dirençli Harç, Derzler ve Monolitik Yüzeylerin Çekme Dayanımı için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C307 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, kalıplanmış briketler şeklindeki kürlenmiş kimyasallara dayanıklı malzemelerin çekme mukavemetinin belirlenmesini kapsar.

ASTM C307 Kimyasal Dirençli Harç, Derzler ve Monolitik Yüzeylerin Çekme Dayanımı için Test

Bu malzemeler arasında harçlar, tuğla ve kiremit harçları, makine harçları ve monolitik yüzey kaplamaları bulunur. Bu malzemeler reçine, silikat, silika veya kükürt bağlayıcılara dayalı olacaktır.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C307 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp