ASTM C331 Beton Yığma Birimler, Hafif Agregalar için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM C331 Beton Yığma Birimler, Hafif Agregalar için Standart Şartname

EUROLAB laboratuvar ASTM C331 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu spesifikasyon, birimlerin yoğunluğunu azaltmak için öncelikli olarak düşünülen beton duvar birimlerinde kullanılması amaçlanan hafif agregaları kapsar.

ASTM C331 Beton Yığma Birimler, Hafif Agregalar için Standart Şartname

Bu spesifikasyonun metni, açıklayıcı materyaller sağlayan notlara ve dipnotlara atıfta bulunur.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C331 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp