ASTM C364 Sandviç Yapıların Kenar Yönlü Basınç Dayanımı için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM C364 Sandviç Yapıların Kenar Yönlü Basınç Dayanımı için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C364 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, sandviç kaplama düzlemine paralel bir doğrultuda düz yapısal sandviç yapı basınç özelliklerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM C364 Sandviç Yapıların Kenar Yönlü Basınç Dayanımı için Standart Test

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen inç-pound birimleri yaklaşık olabilir.Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer değildir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C364 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp