ASTM C365 Sandviç Çekirdeklerin Düz Yönlü Basınç Özellikleri için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM C365 Sandviç Çekirdeklerin Düz Yönlü Basınç Özellikleri için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C365 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, sandviç maçaların basınç dayanımının ve modülünün belirlenmesini kapsar.

ASTM C365 Sandviç Çekirdeklerin Düz Yönlü Basınç Özellikleri için Standart Test

Bu özellikler genellikle tasarım amaçları için, çekirdek yapısal bir sandviç konstrüksiyona yerleştirileceği için kaplama düzlemine dik bir doğrultuda belirlenir.

Test prosedürleri özellikle bu yöndeki sıkıştırmaya ilişkindir, ancak diğer yönlerdeki sıkıştırma özelliklerini belirlemek için olası küçük değişikliklerle de uygulanabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Verilen inç-pound birimleri yaklaşık olabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C365 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp