ASTM C39 Silindirik Beton Numunelerinin Basınç Dayanımı için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM C39 Silindirik Beton Numunelerinin Basınç Dayanımı için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C39 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, kalıplanmış silindirler ve delinmiş maçalar gibi silindirik beton numunelerinin basınç dayanımının belirlenmesini kapsar.

ASTM C39 Silindirik Beton Numunelerinin Basınç Dayanımı için Standart Test Yöntemi

Yoğunluğu 800 kg/m 3  [50 lb/ft 3 ] üzerinde olan betonla sınırlıdır .

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. İnç-pound birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır. ( Uyarı —Numunelerin ani kırılması sırasında beton parçaları içermesi için araçlar sağlanmalıdır. Ani kırılma eğilimi beton dayanımı arttıkça artar ve test makinesi nispeten esnek olduğunda daha olasıdır.)

Bu standardın amacı, açıklayıcı materyal sağlayan notlara atıfta bulunur. Bu notlar standardın gereklilikleri olarak kabul edilmeyecektir.

EUROLAB, üreticilere ASTM C39 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp