ASTM C394 Sandviç Çekirdek Malzemelerinin Kayma Yorulması için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM C394 Sandviç Çekirdek Malzemelerinin Kayma Yorulması için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C394 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, tekrarlanan kesme kuvvetlerinin sandviç panellerde kullanılan çekirdek malzeme üzerindeki etkisini belirler. İzin verilen çekirdek malzeme formları, sürekli bağlanma yüzeylerine (balsa ağacı ve köpükler gibi) sahip olanların yanı sıra süreksiz bağlanma yüzeylerine (bal peteği gibi) sahip olanları içerir.

ASTM C394 Sandviç Çekirdek Malzemelerinin Kayma Yorulması için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemi, makinenin, test numunesinin tekrarlayan sabit genlikli kuvvet (gerilme) döngülerine maruz kalacağı şekilde kontrol edildiği, sabit genlikli tek eksenli yüklemeye maruz kalan test numuneleriyle sınırlıdır. Sabit genlikli yorulma değişkeni olarak kesme gerilimi veya uygulanan kuvvet kullanılabilir.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C394 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp