ASTM C403 Penetrasyon Direnci ile Beton Karışımlarının Sertleşme Süresi için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM C403 Penetrasyon Direnci ile Beton Karışımlarının Sertleşme Süresi için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM C403 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, beton karışımından elenmiş harç üzerinde penetrasyon direnci ölçümleri yoluyla, çökmesi sıfırdan büyük olan betonun priz süresinin belirlenmesini kapsar.

ASTM C403 Penetrasyon Direnci ile Beton Karışımlarının Sertleşme Süresi için Standart Test

Bu test yöntemi, yalnızca harç fraksiyonunun testlerinin gerekli bilgileri sağlaması durumunda kullanıma uygundur. Bu test yöntemi, hazırlanmış harç ve harçlara da uygulanabilir.

Bu test yöntemi, kontrollü laboratuvar koşullarının yanı sıra saha koşulları altında da uygulanabilir.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM C403 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp